همه دسته بندی ها

تو اینجایی: صفحه اصلی>تماس با ما>نماینده ما باشید

یک نماینده Future Compoistes Co., Ltd. شوید؟

ما دائما به دنبال یافتن عوامل جدید هستیم. این فرصت تجاری عالی برای افرادی فراهم می کند که به دنبال گسترش تجارت خود در کامپوزیت های فیبر کربن، فوم PMI یا قطعات طراحی سفارشی هستند که مایل به یافتن منبع قابل اعتماد هستند. ما یک برنامه بسیار جذاب به اشتراک گذاری سود همراه با ابزارهای بازاریابی عالی را به نمایندگان خود ارائه می دهیم. ما از نمایندگان در سراسر جهان استقبال می کنیم. 

       ما نمایندگان خود را با بهترین قیمت ارائه می دهیم و پشتیبانی تنولوژی را ارائه می دهیم. علاوه بر این، نمایندگان ما قیمت خدمات ما را خودشان تعیین می کنند، بسته به قیمت محلی مناطقی که در آن فعالیت می کنند، در صورت ملاقات با مشتریان محلی آنها، به آنها معرفی خواهیم کرد. 

       برای اینکه نماینده ما شوید، باید اطلاعات شرکت خود و برخی تحقیقات بازار را ارائه دهید. که برای تایید جدیت همکاری بلندمدت ما استفاده می شود. علاوه بر این، ما پشتیبانی ویژه ای مانند زمان تحویل سریعتر، آماده سازی سریع نمونه سفارش و مشوق های تخفیف در پایان یک سال ارائه خواهیم داد.  

 

ما همیشه خوشحال خواهیم شد که شما را به ما خوش آمد بگوییم.

نماینده DIDO باشید

دسته بندی های داغ

یک پیام بگذارید
چت آنلاین

سلام ، لطفا قبل از چت آنلاین نام و ایمیل خود را اینجا بگذارید تا پیام شما را از دست ندهیم و به راحتی با شما تماس بگیریم.