همه دسته بندی ها

تو اینجایی: صفحه اصلی>درباره‌ ما>نمایه شرکت

درباره ما

از زمان تاسیس خود در سال 2006، Future Composites Co., Ltd در زمینه تولید لوله های فیبر کربنی، صفحات کربنی و قطعات فیبر کربنی سفارشی مشغول بود. به سرعت تا به امروز، به تولید و فروش پارچه فیبر کربن و هسته فوم PMI گسترش یافته است.

کامپوزیت های آینده دارای مجموعه کاملی از پارچه فیبر کربن بالغ، محصولات فیبر کربن و امکانات و فناوری تولید PMI است، دقیقاً مطابق با الزامات سیستم برای پرسنل، تجهیزات، مواد خام، فناوری، محیط زیست، آزمایش و سایر فرآیندها، کنترل کامل عنصر، کیفیت محصول پایدار و قابل اعتماد است. Future از منابع مواد خام، ارتقاء تجهیزات، بهبود فرآیند، سیستم های مدیریتی و مقیاس های کاربردی برای کاهش هزینه ها و خطرات عملیاتی و بهبود مقرون به صرفه بودن محصول و ارزش مشتری استفاده کرده است. تمام این کامپوزیت های ساخته شده توسط Future به طور گسترده در تجهیزات پیشرفته مانند هلیکوپترها، وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین، رادوم ها و زمینه های غیرنظامی مانند قطارهای بزرگراه، خودروسازی، تجهیزات ورزشی، تجهیزات پزشکی و صوتی الکترونیکی استفاده شده است.

Future نه تنها دارای قابلیت های تحقیق و توسعه، تولید و بازرسی مواد کامپوزیت است، بلکه دارای برش ماشینکاری CNC با دقت بالا و قابلیت آسیاب ریز است. بر اساس درک ویژگی‌ها، روش‌های ارزیابی و روش‌های کاربرد محصولات فیبر کربنی و پارچه‌های کربنی و مواد فوم PMI، Future می‌تواند خدمات پیش‌فروش، حین فروش و پس از فروش را بر اساس درک نیازهای مشتری برای کمک به کاربران ارائه دهد. کوتاه کردن چرخه توسعه و کاهش خطرات برنامه

دسته بندی های داغ

یک پیام بگذارید
چت آنلاین

سلام ، لطفا قبل از چت آنلاین نام و ایمیل خود را اینجا بگذارید تا پیام شما را از دست ندهیم و به راحتی با شما تماس بگیریم.