همه دسته بندی ها

تو اینجایی: صفحه اصلی>تماس با ما>به ما بپیوند

به ما بپیوند

با آینده کار کنید!

        از اینکه برای آشنایی با مشاغل مهمان نوازی در Future Composites Co., Ltd.

 به ما بپیوندید

       در آینده، ما با هم برای ایجاد تغییر کار می کنیم. ما از شما دعوت می کنیم تا دنیای ما را کشف کنید، سفر شغلی آینده خود را برنامه ریزی کنید، با شرکای بزرگ خود ملاقات کنید و برای شغل درخواست دهید. آینده را به عنوان مقصد شغلی خود در نظر بگیرید و سفر خود را برای رسیدن به یک منحنی یادگیری شیب دار آغاز کنید زیرا ما رشد شخصی و شغلی شما را جدی می گیریم.

        با حمایت تیمی که به شما انگیزه می دهد تا بهترین کارتان را انجام دهید، برای غلبه بر خودتان با چالش هایی روبرو خواهید شد. ما قدرت و منابع لازم را داریم تا در حال حاضر و آینده شریکی چابک و حیاتی برای مشتریان خود باشیم.

 

         آینده فرصت های شغلی برابر را برای همه کارمندان و متقاضیان بدون در نظر گرفتن سن، نژاد، رنگ، منشاء ملی، گرایش جنسی، جنسیت، هویت جنسی، ناتوانی، مذهب یا هر عامل دیگری که توسط قانون حمایت می شود، فراهم می کند. استخدام، ترفیع، غرامت و سایر تصمیمات مربوط به استخدام تنها بر اساس عوامل مرتبط با شغل است.

 

به ما بپیوندید و حرفه خود را در برخی از پویاترین بازارهای جهان ادامه دهید! رزومه خود را برای ما ایمیل کنید:  sale08@cnfuturecomposites.com


دسته بندی های داغ

یک پیام بگذارید
چت آنلاین

سلام ، لطفا قبل از چت آنلاین نام و ایمیل خود را اینجا بگذارید تا پیام شما را از دست ندهیم و به راحتی با شما تماس بگیریم.