همه دسته بندی ها

تو اینجایی: صفحه اصلی>رسانه

رسانه ها

تفسیر فرآیند قالب گیری لوله مستطیلی فیبر کربن

نمایش ها:125 نویسنده: لیندا زمان انتشار: 2022-07-04 منبع:

         لوله مستطیلی فیبر کربن یکی از رایج ترین لوله های فیبر کربنی است. این دارای مزایای استحکام و دوام بسیار بالا است و به اولین انتخاب برای بسیاری از مونتاژ محصولات تبدیل شده است. Future مستطیل های فیبر کربنی با مشخصات مختلف تولید کرده است. این مقاله فرآیند قالب گیری فشرده سازی لوله های مستطیلی فیبر کربن را توضیح می دهد.

         قالب گیری لوله مستطیلی فیبر کربن بهتر می تواند مشخصات اندازه و عملکرد محصول لوله مستطیلی را تضمین کند.

فرآیند تشکیل فشرده سازی لوله مستطیلی فیبر کربن

جریان فرآیند قالب گیری فشاری به شرح زیر است:

1) قالب های مربوطه را با توجه به نیاز محصول بسازید. با توجه به الزامات عملکرد لوله مستطیلی فیبر کربن و دمای قالب گیری، اندازه قالب دقیقا طراحی شده است. قالب معمولاً از روش قالب نر و ماده و قالب هسته داخلی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که اندازه داخلی لوله مستطیلی فیبر کربن طبیعی است، به طوری که در طول فرآیند قالب گیری فشار بالا و دمای بالا تغییر شکل نمی دهد.

2). پس از ساخته شدن قالب، لازم است پیش آغشته را برش دهید. لایه های مختلف را با توجه به اندازه طراحی کنید، پیش آغشته الیاف کربن را برش دهید و لایه ها را داخل قالب قرار دهید. پس از تکمیل قالب لایه ای، آن را فشرده می کنند و سپس به پرس داغ می فرستند. پس از زمان واکنش شیمیایی، تولید لوله مستطیلی فیبر کربن کامل می شود.

3). جنین خشن تکمیل می شود و سپس قالب گیری می شود. پس از اتمام قالب گیری، ماشینکاری CNC برای به دست آوردن یک لوله مستطیلی فیبر کربنی در اندازه کامل انجام می شود که در صورت نیاز مونتاژ می شود و سوراخکاری نیز لازم است و در نتیجه تولید لوله مستطیلی فیبر کربن تکمیل می شود.

ویژگی های فرآیند قالب گیری فشرده سازی لوله مستطیلی فیبر کربن

1) کل فرآیند تشکیل لوله مستطیلی نیاز به نیروی انسانی دارد، بنابراین قیمت لوله مستطیلی فیبر کربن بسیار گرانتر از لوله های دیگر است.

2) چیدمان لوله مستطیلی انعطاف پذیرتر است، که باعث می شود عملکرد لوله مستطیلی فیبر کربن بهتر و اندازه دقیق تر باشد، بنابراین لوله مستطیلی بیشتر در برخی از صنایع و زمینه های پیشرفته استفاده می شود.


دسته بندی های داغ

یک پیام بگذارید
چت آنلاین

سلام ، لطفا قبل از چت آنلاین نام و ایمیل خود را اینجا بگذارید تا پیام شما را از دست ندهیم و به راحتی با شما تماس بگیریم.