همه دسته بندی ها

تو اینجایی: صفحه اصلی>درباره‌ ما>چرا انتخاب ما

چرا ما را انتخاب کنید

کامپوزیت های آینده دارای مجموعه کاملی از پارچه فیبر کربن بالغ، محصولات فیبر کربن و امکانات و فناوری تولید PMI است، دقیقاً مطابق با الزامات سیستم برای پرسنل، تجهیزات، مواد خام، فناوری، محیط زیست، آزمایش و سایر فرآیندها، کنترل کامل عنصر، کیفیت محصول پایدار و قابل اعتماد است. Future از منابع مواد خام، ارتقاء تجهیزات، بهبود فرآیند، سیستم های مدیریتی و مقیاس های کاربردی برای کاهش هزینه ها و خطرات عملیاتی و بهبود مقرون به صرفه بودن محصول و ارزش مشتری استفاده کرده است. همه این کامپوزیت های ساخته شده توسط Future به طور گسترده در تجهیزات پیشرفته مانند هلیکوپترها، وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین، رادوم ها و زمینه های غیرنظامی مانند قطارهای بزرگراه، خودروسازی، تجهیزات ورزشی، تجهیزات پزشکی و تجهیزات الکترونیکی استفاده شده است.

       Future نه تنها دارای قابلیت تحقیق و توسعه، تولید و بازرسی مواد کامپوزیت است، بلکه دارای برش ماشینکاری CNC و قابلیت آسیاب ریز نیز می باشد. بر اساس درک ویژگی‌ها، روش‌های ارزیابی و روش‌های کاربرد محصولات فیبر کربنی و پارچه‌های کربنی و مواد فوم PMI، Future می‌تواند خدمات پیش‌فروش، حین فروش و پس از فروش را بر اساس درک نیازهای مشتری برای کمک به کاربران ارائه دهد. کوتاه کردن چرخه توسعه و کاهش خطرات برنامه


دسته بندی های داغ

یک پیام بگذارید
چت آنلاین

سلام ، لطفا قبل از چت آنلاین نام و ایمیل خود را اینجا بگذارید تا پیام شما را از دست ندهیم و به راحتی با شما تماس بگیریم.